Inne zabiegi pielęgnacyjne

Oferuję szeroki wybór profesjonalnych zabiegów, które sprawią, że Twoje włosy będą promienne, zdrowe i pięknie wyglądające. Moje usługi obejmują odżywianie, regeneracje hydratację i odbudowę włosów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej Klientki. Wykorzystuję najnowsze technologie i wysokiej jakości produkty, aby zapewnić Ci najlepsze rezultaty.


NANOPLASTIA

Oferuję różne rodzaje i marki nanoplastii, dobierane indywidualnie do włosów Klientki. Nanoplastia to zabieg o największym spektrum zmiany struktury włosa, efekt jest najbardziej spektakularny, ale też najbardziej ingeruje w strukturę.

 

NANOBOTOX

Nanobotoxy to połączenie nanoplastii z botoksami, przygotowywane w indywidualnych mieszankach. Spektrum zmiany struktury włosa jest mniejsze. Włos jest mniej „sprasowany”.

 

INNE ZABIEGI

To zabiegi o najmniejszym spektrum zmiany struktury włosa przez co o najmniejszym potencjale kwasowości i ingerencji w korę włosa. Są to różnego rodzaju botoxy, Krioterapia HAIR.TOXX, zabiegi na bazie keratyny. Zabiegi te świetnie nadają się dla włosów kręconych, dla wydobycia skrętu.